VIII. třída

Třídní učitelka : Mgr. Blanka Zvolánková

Rozvrh hodin  32h 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí    D M Čj Vv Hv
Úterý Čj M Aj Nj Tv   F Pz
Středa Ch M D Čj Vkz
Čtvrtek Aj Čj Z F Nj   Dom Ov
Pátek Čj Ch M Aj Pv Tv

Informace pro rodiče a žáky:

V pekle nás čerti postrašili, v nebi jsme od Mikuláše a anděla dostali pochvalu...

• Přípravy na vánoční besídku vrcholí, v pátek 14. prosince se od 9.15 hodin uskuteční generální zkouška v sokolovně.
  • Vánoční besídka: neděle 16. prosince 2018 od 13.30 hodin, sraz ve 13.00 hodin.
  • V úterý 18. prosince pojedeme bruslit na zimní stadion do Chotěboře. Odjezd v 11.45 hodin, návrat v 15.00 hodin. S sebou brusle, helmu, sportovní oblečení, silnější rukavice a pití. Dojíždějící žáky autobus rozveze.
  • V úterý 18. prosince se zástupci naší třídy zúčastní slavnostního vyhodnocení soutěže v technických dovednostech na radnici v Chotěboři. Začátek ve 12.15 hodin.
  • Ve čtvrtek 20. prosince pojedeme na filmové představení do Krucemburku. Vybírat budeme 25,- Kč.
  • Ve čtvrtek 20. prosince odpadá odpolední výuka i výuka náboženství.
  • V pátek 21. prosince proběhne třídní besídka. Vyučování zakončíme v 11.50 hodin.

Kontaktujte třídního učitele