VII. třída

Třídní učitelka : Mgr. Blanka Zvolánková

Rozvrh hodin 30 hodin 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí    Čj M Z Aj Vv Hv
Úterý M D Čj PvH/TvD PvD/TvH F
Středa M Čj Aj Ov Nj
Čtvrtek M Z F Čj Aj Inf
Pátek Čj D Ppř Nj TvD/TvH Vkz

Školní rok 2017/2018 skončil a začínají nám
2 měsíce letních prázdnin!!!!!
Děkuji všem sedmákům za příjemně prožitý školní rok 2017/2018, děkuji za krásné květiny a dárky!!!! Užijte si prázdniny, buďte na sebe opatrní a těším se na Vás v osmé třídě!!!! Všem rodičům děkuji za dobrou spolupráci, vychutnejte si léto s Vašimi dětmi a v září se těším naviděnou!!!!
                                                                                                                                                                 Blanka Zvolánková
Největší radost mi udělal Váš společný dárek, na který si mohu pozvat své nejbližší. A proto budu moc ráda, když se dostavíte v sobotu 30. června v 17.00 hodin do Ždírce nad Doubravou a společně si to užijeme!!! Děkuji Vám všem.....  těším se na Vás....společný dárek na Vás ještě čeká.....

Kontaktujte třídního učitele