III. třída

Třídní učitelka : Mgr. Vlasta Slámová

Rozvrh hodin   24 hodin 1. 2. 3. 4. 5.
Pondělí    ČJ  M ČJ  TV
Úterý ČJ  AJ M PRV  PV
Středa ČJ  HV  TV  ČJ
Čtvrtek ČJ  AJ  ČJ  VV
Pátek M ČJ AJ  PRV  ČJ

Další vyučující:
  Mgr. Jana Žáková VV, HV,TV, PV

Třídní foto

Vzkazy pro rodiče

• Sraz na vánoční besídku v neděli 16. 12. ve 13 h v sokolovně, s sebou chlapci brýle, kravatu,košili,  dívky sáček s plyšákem, kšiltovku, boty na přezutí.
  • V pondělí 17. 12. jedeme v 10 h bruslit, autobusem Zemědělská a.s., učení na první 3 h.  S sebou na zimní stadion přilbu, pevné rukavice, zkontrolované brusle, teplé sportovní oblečení, drobné na čaj nebo čokoládu. Oběd bychom měli ve 13 h stihnout.

Ve středu 19. 12. pojedeme linkovým autobusem do Galerie v HB na výtvarnou dílnu Veselé Vánoce. S sebou svačinu, pití, teplé oblečení. Sraz v 6. 55 h u obchodu, návrat v 11. 30 h.

Ve čtvrtek 20. 12. pojedeme autobusem Zemědělská a.s. po 9. h do kina Krucemburk.

V pátek 21.12. třídní Vánoce – předávání dárečků.

Na uvedené akce vybírám zatím celkem 70 Kč / z toho jízdné do HB činí 18 Kč, vstup na dílny 20 Kč,   vstup do kina 25 Kč, zbylých 7 Kč připočítám k doplatku za bruslení až po obdržení faktury/.

• procvičovat vyjmenovaná slova po b a l a m
  • anglická slovíčka - čísla 0 - 20, školní pomůcky, zvířata výslovnost i psaní; hlasité čtení knížky, přípravu na Prv, malou násobilku

Kontaktujte učitele