II. třída

Třídní učitelka : Mgr. Jana Žáková

Rozvrh hodin   22 hodin 1.  2. 3. 4. 5.
Pondělí                          Čj   M   Prv  Tv
Úterý Čj  Aj Čj
Středa Čj  Tv  Pv  Čj
Čtvrtek Čj Vv Čj Hv
Pátek Čj M Čj Prv

Tv - Ludmila Smejkalová, DiS

Vv - Ludmila Smejkalová, DiS

Hv - Mgr. Hana Sobotková

Pv - Mgr. Hana Sobotková

Sdělení pro rodiče

Od pondělí 1. března přecházejí i žáci 2. ročníku na distanční výuku. Většinu sešitů i pracovních sešitů proto v pátek už přinesli ve svých aktovkách.
Online hodiny budou probíhat v obvyklém čase, tzn od 10.00 h do 11.00 h. Už při podzimním uzavření škol jsem velmi ocenila vaši dopomoc druháčkům při výuce.Bylo tak možné udělat opravdu "kus práce".  Věřím, že i teď to bude výborně fungovat. Těším se na spolupráci. J. Žáková

Od března se všichni druháčcí mohou přihlásit na kroužek komunikace v cizím jazyce. Jeho náplní bude opakování, procvičování a rozšíření učiva anglického jazyka , který je dotován ve druhém ročníku poze jednou hodinou týdně. Podle potřeby budeme realizovat i procvičování učiva hlavních předmětů.

Kroužek bude probíhat v obvyklém čase (v minulém pololetí to byl kroužek doučování) každý pátek od 11 do 12 h. . J. Žáková

Kontaktujte učitele