II. třída

Třídní učitelka : Mgr. Dana Neubauerová

 

Rozvrh hodin   22 hodin 1.  2. 3. 4. 5.
Pondělí    ČJ M ČJ VV2,3  
Úterý M ČJ PRV ČJ PV2,3
Středa ČJ M ČJ TV2,3  
Čtvrtek ČJ M AJ PRV HV2,3
Pátek ČJ M ČJ TV2,3  

 

                                                             PV, HV - vyučuje Mgr. Hana Sobotková

                                                             VV, TV - vyučuje Mgr. Jana Žáková

 

Komunikace bude probíhat přes e-mail (všechny infromace jsou na úvodní stránce webovek). Prosím, aby všichni poslali kontrolní e-mail na tento nově vytvořený e-mail (zsborova2@seznam.cz). Pokud svůj mail nemáte a budete komunikovat pouze přes tento třídní mail, pošlete kontrolní mail i tak. Komu: uvedete stejnou adresu: zsborova2@seznam.cz; do předmětu uveďte svoje jméno. Oveříme si tak spojení ;) 

 

Konzultační hodiny - středa - 13.30 - 14.30 h.

Učíme se

- při čtení - pokud text nezvládnete poprvé, musí žáci číst vícekrát. 

Kontrola známek u jednotlivých předmětů  v žákovských knížkách - podepište alespoň jednou za měsíc.

Doporučení - webové stránky k procvičování učiva - viz. úkolníček (žáci budou tyto stránky používat i v rámci výuky ve škole nejen k procvičování, ale i ke klasifikaci)

Úkoly na týden od 16. 3. - 20. 3. - prosím rodiče ( prarodiče), aby se dostavili do školy pro pracovní sešity, budou mít připravenou hromádku ve třídě na lavicích i se zadáním úkolů. Možnost vyzvednout si je -  celý týden od 7.00 h. do 14. 00 h. Další informace budou řešeny operativně na nových stránkách k tomuto vytvořených. 

Upozorňuji na nové stránky, kde je průběžně doplňováno učivo v základních předmětech (ČJ, M, PRV, AJ). Pracovní listy si můžete stáhnou, vytisknout, nebo vyplněné mi odeslat zpět. Úkoly, které budou mít žáci v sešitě, zkontrolujeme po návratu do školy. V úkolníčku máte také další stránky - www.proskoly.cz, s přístupovým heslem - zde se zorientujte, postupně budeme pracovat i zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte učitele