I. třída

Třídní učitelka : Mgr. Hana Sobotková

Rozvrh hodin   20 hodin 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí    ČJ M ČJ PRV
Úterý ČJ M AJ TV
Středa ČJ PRV ČJ VV
Čtvrtek M ČJ PV TV
Pátek ČJ M ČJ HV

Komunikace bude probíhat přes e-mail (všechny infromace jsou na úvodní stránce webovek). Prosím, aby všichni poslali kontrolní e-mail na tento nově vytvořený e-mail (zsborova1@seznam.cz). Pokud svůj mail nemáte a budete komunikovat pouze přes tento třídní mail, pošlete kontrolní mail i tak. Komu: uvedete stejnou adresu: zsborova1@seznam.cz; do předmětu uveďte svoje jméno. Oveříme si tak spojení ;)

Třídní foto:

Vzkazy pro rodiče:

Milí prvňáčci!

Moc Vás zdravím a doufám, že jste si hezky užili jarní prázdniny. Od rodičů jistě víte, že do školy nyní nějakou dobu nepůjdeme. Budete se doma učit s maminkou a tatínkem podle pokynů, které budou mít napsané na e-mailu (zsborova1@seznam.cz). Byla bych moc ráda, abyste je poslouchali, četli, psali a počítali, abychom se mohli po návratu do školy zase radovat z naší školní práce. Jste velice šikovné a skvělé děti a už se moc těším, až se zase spolu uvidíme v naší třídě Dobrý den… . A nebojte se, ještě si ve škole užijeme hodně práce, radostí a legrace.

Hana Sobotková

Vážení rodiče !

Zdravím Vás a přeji hezký den. Nyní se nacházíme v situaci, se kterou nikdo nepočítal. Školy jsou uzavřené a my musíme udělat určitá opatření. Mrzí mne to, ale určitě nejsem sama. Obracím se proto na Vás, rodiče. Je mi jasné, že děti - prvňáčci vše bez Vaší pomoci nezvládnou. Máte moc milé, šikovné děti, které dosahují výborných výsledků. Byla by veliká škoda, kdyby děti učivo zapomněly nebo měly mezery v učení. Rodiče, prosím Vás, zodpovědně udělejte s dětmi každý den kus práce a sledujte zadávané úkoly e-mailu (zsborova1@seznam.cz). Velice Vám děkuji za sebe a za děti. Věřím, že nám jde o společný cíl, aby naše děti úspěšně zvládly první třídu.

tř. uč. H. Sobotková

Kontaktujte učitele