Zážitkový program v Meziříčku

16.05.2018 22:03
Nízké lanové aktivity, lanový park, bumperball, aquazorbing - to všechno jsou poměrně netradiční názvy sportovních aktivit, které si mohli vyzkoušet všichni žáci naší školy v rámci projektu Zdravé školy Společně na jedné lodi v Meziříčku. Rekreační středisko Meziříčko se nachází cca 2 km od městyse Měřín, mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Mezi jeho hlavní přednosti patří zejména umístění rybníka v areálu střediska, velké množství hřišť a také okolní jehličnaté lesy, které přímo navazují na areál střediska. Veškerý program i doprava byly hrazeny z porojektu.Týmově a sportovně laděné hry  zaznamenaly u žáků úspěch, program se vydařil, nakonec i počasí nám přálo. Jsem velice ráda, že žáci dokázali u některých sportovních aktivit překonat strach a za podpory svých spolužáků dorazit do cíle tak, jak to máme uvedeno v názvu projektu - Společně na jedné lodi (neboli na raftu)!
Martina Brychtová