VELIKONOČNÍ DÍLNY PODEVÁTÉ

08.04.2019 13:14

V naší základní škole proběhl už devátý ročník velikonočních dílen. Tradiční dílny - pletení pomlázek, glycerinová mýdla, dekorace z drátků a korálků, tvoření z fimo hmoty, pletení z papíru, zdobení perníčků, dřevěné dekorace, suché plstění a brnířství letos doplnily i nové tvořivé činnosti. Ve školní jídelně se vyráběly ovečky ze slaného těsta, slepičky z látky, ovečky z lýka a plsti, ve třídách papírové květiny, papírová krajka, malovalo se na textil. Zpestřením dílen byl i prodej keramiky a ukázka řezání ze dřeva. Vstupné dobrovolné letos činilo úctyhodných 2 670 Kč. Za reklamní předměty dvou nadačních fondů se utržilo 1 037 Kč. Odměnou za práci věnovanou přípravě dílen nám byly pochvaly, spokojené tváře i rozjasněné oči dětí i dospělých, kteří v sobotu opouštěli školu.