Vánoční turnaj v přehazované

31.12.2018 16:28

Jak už se stalo tradicí, pořádá naše škola před vánočními prázdninami sportovní turnaj. V minulých letech se žáci utkali ve vybíjené nebo ve florbalu, v letošním roce bojovali o vítězství v přehazované, neboť spousta mladších žáků má problémy s házením a chytáním míče. Každá třída 2. stupně si zvolila sedm hráčů, kteří je ve čtvrtek 20. prosince reprezentovali v turnaji ve velké školní tělocvičně. Již od brzkých ranních hodin se školou linulo obrovské fandění jednotlivým třídám, hrálo se systémem každý s každým do 15 bodů. Vybraní hráči se s velkou snahou a odhodláním pustili do soupeřů v duchu hesla fair play, hry neměly nejmenší hádku či spor, družstva se vždy dohodla podle pravidel. Žáci šestého ročníku byli sice nejmladšími účastníky, byli oproti starším spolužákům v nevýhodě, ale rozhodně se neztratili a snažili se. Závěr turnaje patřil vyhlášení výsledků, při kterém je vítězů, ale není poražených. Všichni účastníci stanuli na stupních vítězů a vybojovali si fidorkové medaile. Nezapomněli jsme také odměnit skvělé fanoušky ze všech tříd.

Výsledky:

1. místo: 8. ročník: Jenda, Pepa, Pavel, Dan H., Dan K., Ríša, Honza

2. místo: 9. ročník: Lukáš, David, Štěpa, Radim, Ivana, Lída, Jana

3. místo: 7. ročník: Honza Z., Honza B., Lucka Hol., Tomáš, Aneta, Matyáš, Matěj

4. místo: 6. ročník: Robin, Markéta, Hanka V., Martina, Lotka, Bára B., Bára J.

Všem děkujeme za účast a těšíme se společně na další sportovní klání. 

Vždyť není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!!!

                             Blanka Zvolánková