Vánoční bruslení

31.12.2018 16:23

Malí, ale i zkušení bruslaři  naší školy se už nemohli dočkat oblíbené výpravy na zimní stadion do Chotěboře. Všichni žáci se před vánočními prázdninami postupně ve třech termínech vystřídali na ledové ploše, kterou si náramně užívali. Po rozbruslení následovala různá cvičení ve zdokonalování jízdy na bruslích, soutěže v týmech, hra na rybičky a rybáře a kluci, dokonce i 1 dívka, si zahráli hokejový zápas. I letos byli mezi bruslaři  úplní začátečníci, zkušenější kamarádi jim ochotně poskytovali oporu a cenné rady. Chtěla bych pochválit žáky 1. ročníku, kteří téměř nepotřebovali hrazdičky a bruslili na jedničku. Jen na závěr jsme byli všichni trošku smutní, protože jsme tímto způsobem bruslili naposledy, neboť s panem Bencem už společně autobusem nepojedeme.

Všem žákům patří poděkování za vzorné chování při bruslení, pouze některé z nich prosím o lepší a důslednější přípravu (čepice bez bambule, správně seřízená helma, navlečené tkaničky do bruslí, vyšší ponožky – ne kotníkové).

Blanka Zvolánková