Stavebka v kostce

30.06.2019 08:45

V úterý před prázdninami se žáci osmého ročníku zúčastnili programu v rámci volby povolání s názvem Stavebka v kostce, která se konala na Střední průmyslové škole stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě. Studenti nás provedli po celé škole, ukázali nám dílny, odborné kreslírny a tělocvičnu. Ve dvou skupinách zelených a modrých jsme měli na jednotlivých stanovištích připravené soutěže, hry a sportovní klání. Vyzkoušeli jsme si pracovat s grafickým programem AutoCAd, seznámili se s prací a pomůckami instalatéra, zedníka, tesaře, stavěli stavbu ze stavebnice KAPLA, ve velké tělocvičně jsme si zahráli přehazovanou na životy a na závěr pro nás studenti připravili prezentaci o studiu na této střední škole.

Na stavebce se nám líbilo a byli jsme moc rádi, že mezi provázejícími studenty byli i naši bývalý žáci – Tomáš Balek a Boleslav Kubát. Moc děkujeme za připravený program!!

                                    osmáci a Blanka Zvolánková