Slavnostní stužkování aneb "Nevadí, ještě máme lopaty.."

30.01.2020 19:12

     Není to tak dávno, kdy deset našich deváťáků vstoupilo do 1. třídy, učili se písmenka, slabiky, skládali slova, začali počítat a psát. Všichni nosili krásnou barevnou aktovku a těšili se do školy… Další ročníky ubíhaly velice rychle, nadšení pomalu opadalo a ve čtvrtek 30. ledna  již nastal slavnostní okamžik stužkování.

     Žáci 5. ročníku pod vedením paní učitelky Mgr. Vlasty Slámové připravili pro nejstarší žáky borovské školy pestrý kulturní program – básničky, písničky, vtipy ze školy i velmi povedený tanec Sofia. Po velkém potlesku následovalo stužkování Pavly, Romana, Dana H., Káji, Dana K., Ríši, Jendy, Honzy, Pavla a Pepy a předání dárečků. Paní ředitelka Mgr. Martina Brychtová popřála deváťákům hodně úspěchů do 2. pololetí i u přijímacích zkoušek, a pokud to nevyjde, tak Nevadí , ještě máte lopaty – jak napovídá motto památečních stužek. Deváťáci na oplátku popřáli všem páťákům úspěšné zakončení 1. stupně a předali jim na památku placku a dáreček.

     Další část svátečního dopoledne patřila občerstvení v podobě vynikajícího dortu, jednohubek, čokoládových muffin a nechyběl přípitek v podobě dětských rychlých špuntů.

Klárce, Aničce, Elišce, Vaškovi, Danovi, Petrovi, Nikolasovi, Lukášovi a paní učitelce Slámové děkujeme za perfektní program tradičního stužkování.

     Všem deváťákům přeji, aby vykročili vstříc své další budoucnosti správnou volbou střední školy či odborného učiliště, budoucího povolání a dosáhli svých vysněných cílů. Ať se Vám vydaří přijímací zkoušky a vyplní se to, co si nejvíce přejete!!!

                                             Mgr. Blanka  Zvolánková, třídní učitelka