Rodilý mluvčí z USA

26.03.2018 05:43

V týdnu od 19. do 23. března jsme na naší škole opět hostili amerického lektora. Noah k nám zavítal již podruhé, aby u nás vedl intenzivní kurzy angličtiny, a opět nezklamal. Děti, které se do kurzu přihlásily, zažily týden nabitý hrami, soutěžemi, zábavou, a především využily skvělou příležitost, jak se zbavit ostychu při používání cizího jazyka. S Noahem jsme byli všichni jako vždy spokojeni, on pracuje na víc jak 100%. Je velmi vstřícný, otevřený a komunikativní a svou milou povahou si získal všechny žáky. Těší nás, že intenzivní výuka jazyků nachází u žáků pozitivní odezvu a ještě jednou děkujeme zejména Noahovi za výborně odvedenou práci.

A jaké bylo hodnocení ze strany našeho zahraničního lektora? „Děkuji za vřelou a přátelskou atmosféru, komfortní ubytování a výbornou stravu. Byl jsem překvapen skvělou jazykovou vybaveností žáků a také jejich ukázněností. Rád bych se zde opět vrátil,“ řekl na závěr Noah Krause z Wisconsinu, USA.

Kateřina Vojtková