Recitační soutěž na 1. stupni

11.02.2020 20:02

Již 5. rokem pokračovalo školní kolo v recitační soutěži. Do I. - nejmladší kategorie žáků II a III. tříd se přihlásilo 9 malých recitátorů. Porota složená z paní učitelek 1. stupně ocenila připravenost všech zúčastněných. Stupně vítězů jsou jen tři, proto na medailová umístění dosáhli: Péťa, Jakub, Anežka a Terezka, která postupuje do okrskového kola v Chotěboři. Cenu dětského publika se stejným počtem hlasů obdrželi Péťa a Jakub. II. kategorii tvořili žáci IIV. a V. třídy. Bohužel některé přihlášené účastníky dostihla chřipka, proto se jich před porotu a obecenstvo postavilo jen šest. Medailová ocenění si odnesla Anička, Petr, Klárka a Eliška. Poslední dvě jmenované pojedou hájit barvy naší školy rovněž do Chotěboře. Cenu poublika získal s největším počtem hlasů Daniel. Všichni ocenění si mohli vybrat některou z řady pěkných knížek.Ostatní si odnesli diplomy a drobné odměny.  Děkuji všem účinkujícím za odvahu a předvedené výkony, p. učitelkám za pomoc v porotě a vítězkám přejeme hodně štěstí v dalším kole.