Příprava na distanční výuku

08.10.2020 21:11

Celý druhý říjnový týden se na druhém stupni nesl v duchu přípravy na distanční vzdělávání. Jak se dnes ukázalo, byla to dobrá volba, protože od pondělí 12. 10. nastupují na distanční výuku dvě třídy - nejstarší žáci 8. a 9. ročníku. Všichni žáci dostali přihlašovací údaje a pokyny, jak stáhnout program Microsoft Teams. Doma si všichni měli za úkol vyzkoušet přihlásit se na svých zařízeních a zároveň si zkušebně naposílat do systému nějaké dokumenty. V pátek ještě doladíme ve škole další podrobnosti a v pondělí osmáci a deváťáci začínají! V případě jakýchkoliv obtíží a problémů vám budeme ve škole k dispozici, zavolejte, napište, určitě se domluvíme. Předem děkuji za trpělivost, spolupráci a doufám, že to společně zvládneme! Martina Brychtová, ředitelka školy