Nechceme se chlubit, ale opět jsme "bodovali"

14.02.2019 16:19

Devět žáků (tři z prvního stupně a  zbytek z 2. stupně naší ZŠ) vyjelo 14. února do Havlíčkova Brodu změřit své síly v oblasti uměleckého přednesu. Konkurence byla poměrně vysoká, v každé kategorii bylo někdy až 15  dětí, ale když dvakrát zazněl název naší školy  při vyhlašování výsledků, měli jsme všichni velkou radost. Nejprve to byla Lucie Hájková ze sedmičky za přednes pohádky Francouzská hromádka, a potom dokonce první místo Pavla Neubauera z 8. ročníku za přednes textu Oty Pavla Maraton. Pavla Andresová skončila těsně "pod bednou" a ani ostatní (Eliška Blažková, Katka Balcarová, Eliška Tonarová, Hanka Vencová, Honza Zvolánek, Nela Bartušková) neudělali ostudu - byli prostě skvělí! Děkujeme za odvahu a bojovnost, přejeme radost ze čtení i přednesu a dvěma vítězům štěstí v Ledči nad Sázavou, kam v březnu odjedou reprezentovat naši školu.

 

L. Havlíková