Florbalová rozlučka a výlet za odměnu

05.06.2019 22:27

Školní rok se blíží ke svému konci a je na čase bilancovat. Proto jsme se rozhodli zakončit naši florbalovou sezónu 2018/2019. Od října jsme se v borovské tělocvičně scházeli pravidelně v počtu 16 žáků od 5. do 9. ročníku, neseděli jsme doma u počítače, ale věnovali se týmové hře, zdokonalili se v ní, naučili se prohrávat i vyhrávat, domluvit se a společně jsme trávili příjemný čas. Ve dvou týmech jsme sehráli společně spoustu zápasů, na jaře jsme se zúčastnili florbalového turnaje ve Velké Losenici, kde se nám dařilo. Poslední společný zápas proběhl v úterý 4. června na novém víceúčelovém hřišti na zimním stadiónu v Chotěboři, kde tým modrých porazil tým oranžových 8:4. Na opravdovém hřišti jsme si dali do těla, hráli jsme s chutí a vytrvalostí. Po sehraném zápasu jsme jeli vlakem do Ždírce nad Doubravou, kde na nás čekalo hodnocení sezóny a odměna v podobě florbalového míčku, vzpomínkové fotografie a velmi chutné pizzy. Po obědě jsme obsadili dvě bowlingové dráhy a oslava pokračovala. Někteří z nás hráli bowling poprvé a hned vyhráli (Šimon z pětky). Unavení, ale spokojení jsme se autobusem vrátili zpět domů….

   Terka, Šimon, Adam, Hanka, Tomáš, Honzík B., Honzík Z., Matyáš, Matěj, Anetka, Jenda, Pavel, Honzík M., Danda, David a nemocná Lucka

Poděkování patří všem jmenovaným za chování a výbornou hru ve florbale. Bylo mi s Vámi moc fajn, zažili jsme spoustu krásných sportovních okamžiků a těším se na další florbalovou sezónu s Vámi. Loučíme se s Davidem z devítky a přejeme mu hodně štěstí v dalším studiu.

SPORTU ZDAR!!!

Děkujeme paní učitelce Janě Žákové z 2. stupně za doprovod!!!

                                                             Blanka Zvolánková