DĚTI ČTOU DĚTEM - Silák Bivoj

29.11.2017 20:15

V malé tělocvičně borovské školy se odehrál známý příběh. Dan Kalenda jako Bivoj si opravdu přehodil přes záda kance (nejprve plyšového, pak skutečnou kančí kůži), Libuše (Pavla Andresová) ocenila jeho sílu i statečnost, Kazi (Karolína Hiblbauerová) si pak Bivoje vzala za manžela, třetí Krokova dcera Teta (Dan Hájek) všemu přihlížela a zdatnými vypravěči se stali ostatní žáci VII. třídy (Pavel, Jenda, Honza, Roman, Ríša i Pepa). Ti všichni připravili i "bivojovské" soutěže pro 16 dětí z MŠ - ať už to byl běh se zvířetem v náručí či na zádech, překonání živých překážek či například hod na cíl aj. Největším zážitkem pro všechny pak bylo, když jim na zádech přistála kančí kůže. Po tělocvičně pak pobíhali skuteční kanci. Ještě štěstí, že se v tělcvičně neobjevil někdo nepovolaný, ten by se divil.

 

Lenka Havlíková