Čarodějnický turnaj ve vybíjené

02.05.2018 22:51

Po čarodějnicích a velmi milém úterním volnu se žáci, kteří v letošním školním roce navštěvují kroužek vybíjené,  rozhodli uspořádat turnaj na zakončení sezóny pro žáky 5.- 9. ročníku.  Na ploše naší velké tělocvičny se sešlo 58 hráčů rozdělených do 5 týmů:

JAHŮDKY – Kuba, Míša, Tereza, Štěpán, Kristýna, Lukáš, Roman, Pepa, Anička, Hanička a Bára

VODNÍCI – Vilda, Ivana, Adéla, Anetka, Ivana, Lída, Kája, Matyáš, Honza, Kuba, Martina a Matěj

ŠMOULOVÉ – Slávek, Jitka, Bára, Denisa, Katka, Jenda, Pavel, Kuba, Robin, Bára, Lucka, Kristýna

POPELÁŘI – Tomáš, Verča, Katka, David, Jana, Radim, Pavla, Danda, Dana, Martin a Denisa

ZBYTKY – Kamila, Vašek, Klára, Nela, Dan, Ríša, Markéta, Kuba, Leontýna, Bára, Lucka a Tomáš

Turnaj se nesl v duchu hry „každý s každým", jeden zápas trval 8 minut, za výhru získal tým 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů, snažili jsme se dodržovat pravidla vybíjené podle Asociace školních sportovních klubů. Během dvou hodin hráči zvládli 10 vzájemných zápasů s těmito výsledky:

1. místo: ZBYTKY

2. místo: JAHŮDKY

3. místo: POPELÁŘI

4.-5. místo: VODNÍCI A ŠMOULOVÉ

Turnaj se vydařil, všichni hráči se snažili, bojovali za tým a za fair-play hru obdrželi perníkovou medaili.

Blanka Zvolánková