Vzkazy pro rodiče

  • Vážení rodiče, na čtvrtek 23. září pro vás a vaše děti připravujeme VYCHÁZKU PODZIMNÍ PŘÍRODOU SE SOUTĚŽEMI A OPÉKÁNÍM ŠPEKÁČKŮ.
    Pro děti, které jsou zapsané v MŠ, zajistíme občerstvení (špekáček, chléb, kečup, hořčice), pro ostatní členy rodiny vezměte špekáček a chléb s sebou. Čaj bude k dispozici pro všechny účastníky. Sejdeme se v 15. 30 hodin na dvorku v MŠ, odkud se po seznámení s programem vydáme na cestu.

  • Ve třídě Berušek vyhlašujeme soutěž „O největší brambor letošní sklizně“. Děti mají za úkol přinést 1. října do školky co největší brambor.

  • Vážení rodiče, rádi bychom vás předběžně informovali o konání PLAVECKÉHO VÝCVIKU třídy Berušek, který by probíhal v plaveckém bazénu v Hlinsku a skládal by se z deseti výcvikových lekcí, které povedou profesionální plavčíci (každý týden jedna lekce). První lekce by se uskutečnila ve středu 29. září. Následující termíny: 6., 13. a 20. října, 3., 10. a 24. listopadu, 1., 8. a 15. prosince. Cena deseti lekcí bude 500,- Kč, za dopravu děti platit nebudou. Přihlášku a podrobnější informace včas dostanete, případně se zeptejte p. učitelky ve třídě.

  • ve čtvrtek 9. 9. se budou všechny děti fotografovat na narozeninové tablo