Výtvarná soutěž Rodinná pohoda pořádaná KK Vysočiny

30.11.2017 16:39

Začátkem letošního školního roku vyhlásilo Dětské oddělení Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě výtvarnou soutěž pro jednotlivce i kolektivy pod názvem Rodinná pohoda. Protože se v Krajské knihovně účastníme řady besed, přispěli svou troškou do mlýna i někteří žáci III. a IV. třídy. V sobotu 25. 11. proběhlo v rámci Dne pro dětskou knihu slavnostní vyhlášení výsledků a zároveň byla zahájena výstava v předsálí Staré radnice. Ze III. třídy byla 8. místem oceněna kresba Kláry Bruknerové a ze IV. třídy se na krásném 4. místě umístila se svou malbou Katka Balcarová, která se vyhlášení výsledků i předání cen osobně zúčastnila. Katce i Klárce gratulujeme a přejeme další úspěšné výtvarničení.